Nieuwsberichten

We gaan bouwen aan onze nieuwe kantine !!

Eindelijk is het zo ver, we gaan na 2 ½ jaar, bouwen aan onze nieuwe kantine. De hekken zijn inmiddels geplaatst en begin december gaat de eerste schop de grond in. Als eerste worden de oude kantine vloeren verwijderd, zodat in het nieuwe jaar de eerste paal de grond in kan. Wij als VVG hopen er dus op dat we geen strenge winter krijgen, waardoor er na 3 a 4 maanden een mooie nieuwe kantine staat! Hiervoor en daarna doen we een beroep aan iedereen die een steentje wil bijdragen aan het realiseren van onze nieuwe kantine. We zijn op zoek naar vrijwilligers die kunnen schilderen, tegelzetten, elektriciteit kunnen aanleggen en allerlei andere voorkomende werkzaamheden! De aftrap van deze werkzaamheden is vrijdag 23 november om 8:00 met het verwijderen van de straattegels rondom het sportcomplex, het doorbreken van een muur en het verhuizen van inventaris naar een opslagplaats. Wie wil en kan helpen kan zich aanmelden bij Johan van der Klok en Robert Bollegraaf. Je kan je naam mailen naar voorzitter@vvgroningen.nl of vanderklok@home.nl als je vrijdag 23 november aanwezig bent. Bellen kan uiteraard ook.  

 

Leave a Reply

Enter Captcha Here : *

Reload Image