Nieuwsberichten

VV Groningen versterkt zich met Feike Spoor en Yoshi Supriatna

Feike Spoor komt over van Groninger Boys, waar hij afgelopen seizoen heeft gekeept. Deze doelverdediger afkomstig uit de jeugd van Velocitas heeft de ambitie om het maximale uit zijn carrière te halen. De ambitie van VVG sluit wat hem betreft hier naadloos op aan. Met zijn 19 jaar zit hij vol ambitie en gaat graag de concurrentiestrijd aan voor een plek in het eerste team van VVG.
Ook Yoshi Supriatna maakt de overstap naar VVG. Deze 22 jarige verdedigende middenvelder komt over van Velocitas, waar hij de afgelopen twee seizoenen speelde. Hij heeft tevens gekozen voor VVG om zijn ambitie, spelen op het hoogst mogelijke niveau te kunnen najagen. VVG heeft namelijk de ambitie om het hoogst mogelijke te bereiken in haar klasse. Wij als VVG zijn dan ook zeer blij dat beide spelers aankomend seizoen voor ons gaan spelen.
nw spelers

Leave a Reply

Enter Captcha Here : *

Reload Image