Nieuwsberichten

VV Groningen verslaat SC Genemuiden en gaat naar de 1/2 Finale KNVB Districtsbeker

VV Groningen heeft afgelopen zaterdag de 1/2 finale van de KNVB districtsbeker bereikt door hoofdklasser SC Genemuiden op eigen veld te verslaan met 2-3 !!! Door doelpunten van Patrick Goedhart, Giovanni Salvo en Wesley Walstra wist de ploeg van trainer Gert Haak zich niet alleen te plaatsen voor de 1/2 finale van de KNVB districtsbeker maar tevens zich te plaatsen voor de 1e ronde van de KNVB voor het komend seizoen.

In de 1e ronde van de KNVB beker zullen alleen amateur ploegen meedoen. De profclubs stromen in de 2e ronde in. Met dit voorgerecht gaan we het nieuwe seizoen in. Het toetje voor dit seizoen kan wederom om een stunt zijn in de beker. Zaterdag 16 april is Flevo Boys te gast op het Sportpark Het Noorden. Zal het wederom lukken om een hoofdklasser uit te schakelen?? We zullen het zien op zaterdag 16 april, aftrap om 14:30 uur.

Leave a Reply

Enter Captcha Here : *

Reload Image