Nieuwsberichten

VV Groningen spaart voor de inrichting van de nieuwe sportkantine via SponsorGoals

VV Groningen introduceert een nieuwe vorm van sponsoren. Een vorm die heel toegankelijk is voor de leden en ook medemogelijk wordt gemaakt door de leden. Vanaf vandaag kun jij namelijk online aankopen doen bij jouw favoriete webwinkels via VV Groningen en Sponsorgoals Wij werken samen met bijna alle grote webwinkels, maar ook (zorg)verzekeraars en telefoonproviders doen mee. Enkele voorbeelden zijn: CoolBlueMediaMarkt, Thuisbezorgd, AliExpressFBTO, United Consumers, Emirates en Tele 2. Wanneer jij een aankoop doet via   www.sponsorgoals.nl/partner/vv-groningen , gaat er een percentage van jouw aankoop naar VV Groningen terwijl jij gewoon de prijs betaalt die jij gewend bent. Dit wordt gefinancierd door middel van cashback. Nieuwsgierig hoe dit werkt? Kijk dan op www.sponsorgoals.nl voor meer informatie. 

Dus was je toevallig van plan om iets online te bestellen? Doe het dan via www.sponsorgoals.nl/partner/vv-groningen . Plak deze link in je internet Browser en kijk welke bedrijven ermee doen! Je wordt dan automatisch gekoppeld! Zo sparen we samen voor een “De inrichting van onze nieuwe kantine. Als je niet van shoppen houdt en wel mee wilt sparen, kun je ook direct een donatie doen via IDeal. Kijk hiervoor ook op www.sponsorgoals.nl/partner/vv-groningen  

 

 

Leave a Reply

Enter Captcha Here : *

Reload Image