Nieuwsberichten

Davy Wilkens van GRC naar VVG.

VVG heeft zich voor komend seizoen versterkt met Davy Wilkens. De 22-jarige aanvaller komt over van GRC.
Na 15 seizoenen GRC, waar hij begon te voetballen bij F’jes, doorliep hij alle vertegenwoordigende elftallen in zijn leeftijdsklasse. Op jonge leeftijd debuteerde hij in het 1ste, waarmee hij promoveerde van de 2de naar de 1ste Klasse. Zijn snelheid en vele doelpunten worden door vriend en tegenstander inmiddels gevreesd. VVG is daarom ook zeer verheugd dat deze rappe aanvaller zijn ambities wil najagen bij deze 1ste Klasser.
VVG is op dit moment nog volop in de race voor promotie naar de Hoofdklasse. a.s. Zaterdag wordt er aangetreden tegen DETO. Davy Wilkens hoopt dat VVG deze wedstrijd winnend afsluit, waardoor een eventuele promotie nog dichterbij komt. Zijn voetbal kwaliteiten vertonen op Hoofdklasse niveau lijkt hem een prachtige uitdaging, maar volgend seizoen meedraaien in de top van de 1ste Klasse zaterdag is wat hem betreft ook schitterend.

Leave a Reply

Enter Captcha Here : *

Reload Image