Nieuwsberichten

5e Editie Gjaltema toernooi gewonnen door PKC ’83

VVG Gjaltema-toernooi gewonnen door PKC’83

 

PKC’83 ging na een gelijke stand 1-1 er na strafschoppen met de toernooi winst vandoor. De tegenstander LTC uit Assen legde een uitstekende wedstrijd op de mat tegen 1ste Klasser PKC’83, maar kon de wedstrijd niet naar zich toetrekken. De wisselbeker en het prijzengeld gaan daarom mee naar De Kring.

 

Uitslagen zaterdag:

 

7/8 plaats GVAV – Stadspark zo 1 – 1 Stadspark wns

5/6 plaats VVG – Achilles 1894 niet gespeeld

3/4 plaats Oranje Nassau – Groninger Boys 4 – 0

1/2 plaats PKC’83 – LTC 1 – 1 PKC’83 wns

 

Eindstand

 

  1. PKC’83
  2. LTC
  3. Oranje Nassau

 

Als VVG kunnen we terug kijken op een geslaagd toernooi, waar mooie potjes voetbal werden gespeeld, strijd werd geleverd en er wederzijds respect was voor de tegenstander. Iedereen; voetbal verenigingen en toeschouwers, zijn weer uitgenodigd voor de 6de editie in 2019.

Leave a Reply

Enter Captcha Here : *

Reload Image