Nieuwsberichten

5de editie van het VVG Gjaltematoernooi

5de editie van het VVG Gjaltematoernooi

De 5de editie van het VVG Gjaltematoernooi wordt gehouden op 21, 23 en 25 augustus. Dit toernooi is bedoeld als voorbereiding op het nieuwe seizoen. Ook dit jaar hebben we weer een sterk bezet deelnemers veld. Bestaande uit voornamelijk 1ste en 2de klasse voetbalteams. Er wordt gestreden in twee poules.

Poule A  bestaat uit: LTC, Oranje Nassau Groningen, VVG en Stadspark zondag.

Poule B bestaat uit: PKC’83, Groninger Boys, GVAV Rapiditas en Achilles 1894.

De wedstrijden beginnen op dinsdag 21 augustus om 18:30 en duren 2 x 25 minuten en op donderdag 23 augustus om 19:30, deze wedstrijd duurt 2 x 30 minuten. Op zaterdag 25 augustus is de finaledag, dan starten we om 13:30 en wordt er een volledige wedstrijd afgewerkt. Om 15:30 wordt de finale gespeeld, waarna we het toernooi afsluiten met LIVE muziek!

Leave a Reply

Enter Captcha Here : *

Reload Image